białołęka news.JPG


Kwiecień 2015Life in the future


Grupa Pani Aleksandry Słupeckiej przygotowała projekt "Life in the future", na zajęciach Julia, Orfeusz, Amelia, Bartosz, Alek, Maja i Dominik przedstawili swoją wizę przyszłości.

t_life future 1.jpgt_life future 2.jpgt_life future 3.jpgMarzec 2015Dream House


Grupy, prowadzone przez Panią Martę Fudali, miały za zadanie jako pracę domową przygotować projekty swoich wymarzonych, nietypowych domów. Dzieci na lekcji poznały również szerokie słownictwo, związane z tym tematem.

t_dreamhouse1.jpg
t_dreamhouse2.jpg
t_dreamhouse3.jpg
t_dreamhouse4.jpg


t_dreamhouse5.jpg
t_dreamhouse6.jpg
Luty 2015Język hiszpański


Grupy prowadzone przez Panią Gabrielę Chłodecką przygotowały plakaty na temat Hiszpanii i Meksyku, poznały słownictwo dotyczące tych krajów, dowiedziały się również nieco o historii, kulturze i tradycji a również przysmakach kulinarnych Meksyku i Hiszpanii.

t_hiszpanski1.jpg
t_hiszpanski2.jpg
t_hiszpanski3.jpg
t_hiszpanski4.jpg
t_hiszpanski5.jpg
Grudzień 2014Advent Calendar

==
t_adv1.jpg

t_adv2.jpg

t_adv3.jpg

==

Mapa Myśli

W grudniu Pani Joasia Chwalisz przeprowadziła na zajęciach z języka francuskiego burzę mózgów. Grupa dziewczynek przygotowała MAPĘ MYŚLI według współczesnych metod zapamiętywania.
T_mapa mysli 1.jpg
T_mapa mysli 2.jpg
T_mapa mysli 3.jpg
T_mapa mysli 4.jpg


Październik 2014Halloween

Lekcja przeprowadzona w grupach Pani Marty Fudali. Dzieci na zajęciach poznały słownictwo związane z Halloween, przy tym bardzo dobrze się bawiły, a w nagrodę za przygotowanie plakatu otrzymały słodycze.
T_halloween1.jpg

T_halloween2.jpg

T_halloween3.jpgT_halloween5.jpg

T_halloween6.jpg

T_halloween7.jpg